Неостерил М 0,5 (помпа)

Неостерил М 0,5 (помпа)

05-DS-00003
144 грн

Методичні вказівки щодо застосування засобу НЕОСТЕРІЛ М (Neosteryl М) для антимікробної мийки рук і тіла

Очищення і гігієнічна обробка за один етап

Догляд за шкірою рук

Опис

Склад

Неостерил М містить неіоногенні і амфотерні поверхнево-активні речовини, полігексанід, зволожуючі компоненти, отдушку і барвник.

Антимікробна активність

Засіб має бактерицидну (в т. ч. проти E.coli, S.aureus і P.aeruginosa), фунгіцидну (проти С.albicans) і віруліцидну (в т. ч. проти вірусів грипу, герпесу, ротавірусів та ін.) дії.

Показники безпеки

IV клас небезпеки (малонебезпечні речовини за ДСТУ 12.1.007-76). Відсутні протипоказання і вікові обмеження щодо застосування засобу.

Властивості

Поєднання в одній процедурі видалення забруднень і антисептичної обробки шкіри рук і тіла. Відсутність у складі аніонних поверхнево-активних речовин знижує шкідливу дію на шкіру. Масло м’яти і комплекс спеціальних функціональних добавок регулюють водно-жировий баланс і пом’якшують шкіру. Засіб не сушить, не подразнює шкіру, не викликає побічних ефектів.

Застосування

На вологі руки нанести 1,5-3 мл засобу, ретельно намилити протягом 30 секунд і змити водою. При високому ступені забруднення шкіри процедуру повторити. Не рекомендується перед використанням засобу «Неостеріл М» проводити попереднє миття рук звичайним милом.

Деталі товару

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Доданий до порівняння