ТОВ «АЛВІМЕДИКА» є однією з великих фірм Східної України, що займаються комплексними поставками медичної продукції, супутніх товарів і послуг для медичних установ.

Ми працюємо на медичному ринку з 2005 року. Серед своїх постачальників і серед своїх покупців фірма зарекомендувала себе як порядна партнер, який виконує всі свої зобов'язання.

Ми маємо стійкий розширюється ринок збуту медичного обладнання, рентгенівських і витратних матеріалів, дезінфікуючих засобів та антисептиків, наборів для лабораторій і інших виробів медичного призначення.

Кваліфікований персонал, постійно удосконалюється система обслуговування клієнтів, впровадження нових прогресивних форм продажів, підвищення швидкості обробки і виконання замовлень, високий рівень сервісу, пропонованого нашою фірмою, залучає все нових клієнтів. Ми пропонуємо покупцям гнучкі системи знижок і пільг, зручний спосіб доставки товару, відстрочення платежу і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

З дня свого заснування фірма успішно розвивається завдяки своєчасного та оперативного аналізу ринку медичного обладнання та сучасних медичних технологій. В основі діяльності фірми «АЛВІМЕДИКА» лежить ретельний підбір найбільш перспективною для України продукції провідних світових фірм.

Вся продукція, що поставляється компанією, відповідає найвищим вимогам національних і міжнародних стандартів і має відповідні реєстраційні посвідчення і сертифікати, а участь у виставках, семінарах дозволяє бути в курсі останніх розробок в області медицини.

Фірма успішно займається комплексним оснащенням лікувальних закладів сучасним високоякісним медичним обладнання для функціональної діагностики, хірургії та реанімації, акушерства і гінекології, ендоскопії, рентгенології, неонатології, пульмонології, стоматології та ін.

Номенклатура товарів, що реалізуються дуже велика і здатна задовольнити як повсякденні потреби ЛПУ, так і професійні потреби медичного персоналу.

Співробітники фірми невпинно відстежують новинки світового ринку медичного обладнання. Наші співробітники є учасниками виставок, конференцій і семінарів.

Доданий до порівняння