Неостерил безбарвний 1л (з розпилювачем)
Неостерил безбарвний 1л (з розпилювачем)

Неостерил безбарвний 1л (з розпилювачем)

05-DS-00007
цена по запросу

Універсальний готовий до застосування рідкий дезінфекційний засіб на основі композиції спиртів, без барвників і ароматизаторів для антисептичної обробки шкіри рук і тіла та швидкої дезінфекції твердих поверхонь.

Ефективна антисептика шкіри рук

Швидка дезінфекція поверхонь

Безпека для користувачів

Опис

Склад

Синергічна композиція етилового (65,0%) і ізопропілового (4,7%) спиртів, а також компоненти, які забезпечують пролонговану антимікробну дію (3 години під рукавичками) при обробці рук хірургів.

Антимікробна активність

Антисептик «Неостерил» високоефективний проти широкого спектра бактерій (в т. ч. щодо збудників туберкульозу і госпітальних інфекцій), вірусів (в т. ч. по відношенню до вірусу поліомієліту, збудників гепатитів А, В, С, СНІД, грипу, парагрипу, «пташиного» грипу, SARS («атипової пневмонії»), аденовірусної ентеровірусної, коронавірусної, респіраторносінтіціальної, риновірусної, ротавірусної інфекцій) і грибів (зокрема, щодо грибів роду Кандида, Трихофітон і A.niger в споровій формі).

Показники безпеки

IV клас небезпеки (малонебезпечні речовини за ДСТУ 12.1.007-76). «Неостерил» безпечний для користувачів завдяки вдалому поєднанню спиртів з переважанням частки етилового спирту. Не має протипоказань і вікових обмежень.

Властивості

Антисептик «Неостерил» безбарвний має пролонговану антимікробну дію – 3 години під рукавичками. Не викликає алергічних реакцій, не чинить шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої дії і інших побічних ефектів; не пошкоджує об’єкти, виготовлені з нержавіючих і конструкційних сталей, алюмінію і його сплавів, пластмас, гуми, скла та інших матеріалів.

Застосування

Антисептичний засіб «Неостерил» застосовується згідно методичних вказівок.

Деталі товару

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Доданий до порівняння