Саніфект 10л

Саніфект 10л

цена по запросу
  • Універсальний високоефективний і безпечний рідкий концентрований лужний дезінфекційний засіб з високими мийною і дозодоруючою діями.

    Ефективна дезінфекція

    Передстерилізаційна очищення

    Універсальність в застосуванні

Опис

Склад

Комплекс четвертинних амонієвих сполук (не менш 9,0%) в поєднанні з синергічно діючими активують добавками і допоміжними компонентами (в т. ч. барвник і ароматизатор). рН концентрату 10,5 ± 1,5.

Антимікробна активність

Засіб «Саніфект» має антимікробні властивості проти широкого спектра грам + і грам- бактерій, включаючи збудників гнійно-септичних і внутрішньолікарняних інфекцій (кишкової і синьогнійної паличок, ацінетобактер, протея, стафілококів, стрептококів, клебсіел та ін.), холери, туберкульозу, легіонельозу; вірусів (в т. ч. вірусів грипу, герпесу, вакцини вірусу, аденовірусів, ВІЛ, вірусів гепатитів А, В, С, рота-, поліо-, ентеровірусів тощо); патогенних грибів роду Саndida, збудників дерматомікозів, цвілевих грибів, а також володіє спороцидною дією.

Показники безпеки

IV клас небезпеки (малонебезпечні речовина по ГОСТ 12.1.007-76). Чи не проявляє кумулятивної, сенсобілізуючої, мутагенної, канцерогенної, ембріотоксичної, гонадотоксичної, тератогенної дії, віддалених наслідків дії не виявлено. Засіб дозволено для використання в присутності пацієнтів, відвідувачів громадських установ, персоналу та інших осіб, що не беруть безпосередньої участі в проведенні обробки.

Властивості

«Саніфект» добре змішується з водою в будь-якому співвідношенні. Водні розчини мають миючі та дезодоруючі властивості, легко змиваються з оброблених поверхонь, не залишають слідів, не фіксують органічні забруднення. Ефективність робочих розчинів при високій білкової навантаженні (при обробці об’єктів сильно забруднених органічними речовинами). Розчини видаляють білково-жирові забруднення, не чинять корозійної й іншої шкідливої дії на об’єкти, виготовлені з алюмінію, нержавіючої і низьковуглецевої сталі, покритих нікелем або латунню, різних видів полімерних матеріалів, гуми, скла, бетону, деревини. Не знебарвлюють і не зменшують міцність тканин, полегшують і покращують якість прання текстильних виробів.

Застосування

Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів в концентрації від 0,1% до 3,8% в залежності від сфери застосування, збудника, цілі та об’єкта обробки, виду забруднення. Норма витрати робочого розчину – 100 мл/м2. Спосіб обробки деззасобом «Саніфект»: ручний (протирання, занурення, замочування, зрошення, заповнення), аерозольний, механізований (в ультразвуковому і циркуляційному мийному обладнанні, підлогомийних машинах).

Деталі товару

Доданий до порівняння