Новохлор-екстра 5 л

Новохлор-екстра 5 л

05-DS-00005
цена по запросу

Рідкий універсальний концентрований лужний дезінфекційний засіб на основі гіпохлориту натрію і комплексу допоміжних функціональних компонентів з широкою сферою застосування (дезінфекція, передстерилізаційне очищення, стерилізація, відбілювання).

Ефективна дезінфекція

Передстерилізаційна очищення

«Холодна» стерилізація

Універсальність

Опис

Склад

Хлор-активний агент (початкова концентрація активного хлору 7-9%), мийні, ароматизуючі, антикорозійні компоненти, стабілізатор вмісту активного хлору.

Антимікробна активність

Дезінфікцій засіб «Новохлор-Екстра» ефективний проти широкого спектра мікроорганізмів: грам + і грам-бактерій (в т. ч. Pseudomonas aeruginosa, БГКП, S.aureus, Listeria monocytogenes, гнильних бактерій (в т. ч. роду Proteus, мікобактерій туберкульозу, збудників черевного типу, паратифів, дифтерії, менінгококової інфекції та внутрішньолікарняних інфекцій, вегетативних і спорових форм спороутворюючих бактерій (в т. ч. роду Clostridium, збудників «картопляної хвороби» хліба), вірусів (в т. ч. поліовірусів, вірусів гепатитів А, В, С та ВІЛ, вірусів грипу всіх типів (в т. ч. Н5N1 та Н1N1), SARS («Атипова пневмонія»), грибів роду Candida, збудників дерматомікозів, плісняві гриби Aspergillus niger в спорових формах, спор мікроорганізмів, а також збудників особливо небезпечних інфекцій, зокрема сибірської виразки, чуми, холери, псевдотуберкульозу, бруцельозу, лептоспірозу.

Показники безпеки

III клас небезпеки (помірнонебезпечні речовини по ГОСТ 12.1.007-76). Не має сенсибілізуючої і мутагенної дії. Розчини «Новохлор-Екстра» з вмістом активного хлору від 0,01% до 0,1% можуть застосовуватися в присутності осіб, не причетних до проведення дезінфекційних робіт.

Властивості

Дезінфікуючий засіб «Новохлор-Екстра» і його робочі розчини мають лужну реакцію, емульгуючу, виражену мийну і високу змочувальну дії; не фіксують на поверхнях обробки органічні забруднення, добре змиваються водою з оброблених поверхонь, не залишають патьоки і наліт; видаляють білкові, жирові, механічні забруднення, залишки крові і лікарських препаратів; гомогенізують мокроту та інші виділення. Засіб і його розчини не ушкоджують вироби з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів (в т. ч. полістиролу, поліетилену, полівініл-хлориду, поліуретану), деревини, кераміки, лакофарбове, гальванічне і полімерне покриття.

Застосування

Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів в концентрації по активному хлору від 0,01% до 0,5% залежно від сфери застосування, цілі обробки, виду забруднення, збудника і об’єктів обробки. Норма витрати робочого розчину – 75-100 мл/м2.

Спосіб обробки

Ручний (протирання, зрошення, занурення, замочування, заповнення), механізований (в т. ч. СІР-мийка), аерозольний.

Деталі товару

Доданий до порівняння