Неостерил 0,075 (спрей)

Неостерил 0,075 (спрей)

05-DS-00009
цена по запросу

Готовий до застосування рідкий дезінфекційний засіб на основі композиції спиртів для антисептичної обробки шкіри рук.

Ефективна антисептична обробка

Безпека

Опис

Склад

Засіб містить синергічну композицію етилового (65,0%) і ізопропілового (4,7%) спиртів, компоненти забезпечують пролонговану антимікробну дію (3 години під рукавичками), а також комплекс високоякісних ефективних компонентів для догляду за шкірою рук, що регулюють водно-жировий баланс, регенерують, загоюють і знижують потребу в застосуванні засобів по догляду за шкірою.

Антимікробна активність

Неостерил (блакитний) високо ефективний проти широкого спектра бактерій (в т. ч. щодо збудників туберкульозу і госпітальних інфекцій), вірусів (в т. ч. по відношенню до вірусу поліомієліту, збудників гепатитів А, В, С, ВІЛ, грипу, парагрипу, «пташиного грипу», SARS («атипової пневмонії»), аденовірусної ентеровірусної, коронавірусної, респіраторносинтиціальної, риновірусної, ротавірусної інфекцій) і грибів (зокрема, щодо грибів роду Кандида, Трихофітон і A.niger в спорових формах).

Показники безпеки

IV клас небезпеки (малонебезпечні речовини за ДСТУ 12.1.007-76). Засіб безпечний для користувачів завдяки вдалому поєднанню спиртів з переважанням частки етилового спирту. Відсутні протипоказання і вікові обмеження щодо застосування засобу.

Властивості

Неостерил (блакитний) має широкий спектр антимікробної дії і пролонговану антимікробну дію – 3 години під рукавичками. Не викликає алергічних реакцій, не чинить шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої дії і інших побічних ефектів; зменшує потребу у використанні засобів догляду за шкірою; пом’якшує і регулює водно-жировий баланс шкіри, не сушить, не подразнює шкіру, не викликає побічних ефектів. Сприяє загоєнню пошкоджень шкіри. рН 5,5-6,0

Застосування

Гігієнічна антисептика – 3 мл – 30 сек.

Обробка рук хірургів – 6 мл – 3 хв.

Деталі товару

Доданий до порівняння