Стерисил 1л

Стерисил 1л

05-DS-00008
цена по запросу

«Стерисил» – готовий до застосування дезінфекційний засіб високого рівня для «холодної» стерилізації, дезінфекції високого рівня та дезінфекції виробів медичного призначення та швидкої дезінфекції поверхонь.

«Холодна» стерилізація

Дезінфекція високого рівня

Швидка дезінфекція чутливих до спиртів поверхонь

Готовність до застосування без розведення водою і без активації

Ефективність без помилок

Опис

Склад

Стабілізована суміш перекису водню (не менше 1,0%) і надоцтової кислоти (не менше за 0,08%) – діючі речовини; і допоміжних речовин (в т. ч. оцтова кислота, стабілізатор, інгібітор корозії, ароматизатор, барвник, вода). «Стерисил» не містить альдегіди, активний хлор, фосфати, а також інші леткі, високотоксичні або екологічно неблагополучні компоненти.

Антимікробна активність

«Стерисил» володіє високою бактерицидною (грам + і грам- бактерії (в т. ч. спороцидною проти Bас.cereus, Bас.subtilis, Bac. Аnthracis (збудник сибірки), Clostridium sporogenes, Clostridium difficile), мікобактерицидною (в т. ч. проти збудників туберкульозу*), віруліцидною (в т. ч. проти поліо- і аденовірусів, вірусів гепатитів А, В, С, ВІЛ, грипу всіх типів, парагрипу, герпесу, респіраторно-синцитіального вірусу, коронавірусів, поксавірусів, включаючи вірус натуральної віспи) і фунгіцидною (в т. ч. проти грибів роду Кандида, Трихофітон і цвілевих грибів A.niger) діями. *Примітка: засіб тестували на Mycobacterium terrae.

Показники безпеки

IV клас небезпеки (малонебезпечні речовини по ДСТУ 12.1.007-76) при потраплянні в шлунок, нанесенні на шкіру і в умовах вільного випаровування при інгаляційному впливі. У формі аерозолю (при зрошенні) подразнює слизові оболонки дихальних шляхів і очей. Навіть при багаторазовому потраплянні на шкіру не викликає місцево-подразнюючої, шкірно-резорбтивної та сенсибілізуючої дії; НЕ АЛЕРГЕН; не проявляє ембріотоксичної, тератогенної і гонадотропної дії.

Властивості

«Стерисил» поставляється готовим до застосування, що виключає ймовірність помилок персоналу при приготуванні розчинів для стерилізації та дезінфекції високого рівня критичних ВМП, не вимагає активації. Не має фіксуючого дії, легко змивається. Не ушкоджує вироби з нержавіючої сталі, міді і її сплавів, алюмінію і його сплавів, гуми, пластичних мас (в т. ч. поліетилен, поліпропілен, полівінілхлорид, органол, лінолеум та ін.), лакофарбові покриття і т. ін. Корозійна дія на вироби з чорних металів можна порівняти з корозійною дією водопровідної води. Не порушує працездатності рухомих сполук ВМП з замковими частинами. Придатний для дезінфекції виробів, виготовлених з матеріалів, чутливих до спиртів (в т. ч. оргскло та інші полімери, лакофарбові покриття). Можливість багаторазового застосування засобу для дезінфекції, стерилізації та ДВР медичних виробів протягом 30 діб. Екологічно безпечний, біологічно розкладається і не акумулюється в навколишньому середовищі, відпрацьований засіб може бути злитий в каналізацію без попереднього розведення водою або нейтралізації.

Застосування

Швидка стерилізація (60 хвилин), ДВУ (30 хвилин), швидка дезінфекція поверхонь (від 30 секунд).

Деталі товару

Доданий до порівняння