Неопрім 0,5 л (помпа)

Неопрім 0,5 л (помпа)

05-DS-00002
150 грн

Неопрім (Baltiachemi Neoprime) – універсальний готовий до застосування рідкий дезінфекційний засіб на основі композиції етилового та ізопропілового спиртів без барвників і ароматизаторів для антисептичної обробки шкіри рук і тіла та швидкої дезінфекції твердих поверхонь; просочені засобом готові до застосування серветки для очищення і дезінфекції рук і поверхонь.

Ефективна антисептика

Швидка дезінфекція

Безпека для користувачів

Економічність

Опис

Склад

Синергічна композиція етилового та ізопропілового спиртів в рівній пропорції (сумарно не менше 60%), а також компонент для догляду за шкірою рук. Засіб не містить барвників і ароматизаторів, плівкоутворювальних компонентів, похідних фенолу і формальдегіду (зокрема, триклозану, 2-феноксіетанолу), а також інших компонентів, що перешкоджають після застосування засобу контакту з харчовими продуктами або володіють дратівливою дією на шкіру рук і мають нормативні обмеження за складом в препаратах для шкіри рук.

Антимікробна активність

Засіб високоефективний проти транзиторної мікрофлори, має бактерицидну дію проти грам + і грам- бактерій збудників кишкових і крапельних інфекцій (в т. ч. проти Escherichia coli, Staphylococcus aureus, в т. ч. мультирезистентного стафілокока (MRSA), синьогнійної палички (Pseudomonas aeruginosa), Enterococcus hirae, Enterococcus faecalis, Listeria monоcytogenes, Enterobacter cloacae, бактерій родів Klebsiella spp, Proteus spp, Streptococcus spp, Salmonella spp.) і фунгіцидну дію (проти дріжджоподібних грибів роду Кандида, патогенних грибів роду Трихофітон і цвілевих грибів Aspergillus niger); істотно знижує чисельність резидентної мікрофлори шкіри. Визначення режимів віруліцидної дії засобу на даний час не проводилося.

Показники безпеки

IV клас небезпеки при введенні в шлунок і нанесенні на шкіру (малонебезпечна речовина за ДСТУ 12.1.007-76). Засіб не проявляє місцево-дратівливі, шкірно-резорбтивні і сенсибілізуючі властивості, не має мутагенної, канцерогенної, тератогенної, ембріотоксичної, гонадотропної дії, специфічних віддалених ефектів не відомо. Попадання засобу в очі викликає подразнювальну дію. Засіб не має протипоказань і вікових обмежень для застосування, добре переноситься користувачами завдяки вдалій комбінації спиртів.

Властивості

«Неопрім» має високу дезінфікуючу дію, антиперспірантні властивості, зменшує потовиділення під рукавичками; сприяє загоєнню дрібних пошкоджень шкіри (саден, порізів, подряпин); зменшує потребу у використанні коштів для догляду за шкірою; добре сприймається шкірою. pH 7,0 ± 1,0 при 20°С. Після застосування засобу не обмежується контакт з продуктами харчування.

Швидка дезінфекція поверхонь (30 сек.). При дезінфекції поверхонь не залишає плям і нальоту, не пошкоджує об’єкти, виготовлені з матеріалів, стійких до дії спиртів. Після закінчення обробки не потрібно змивання водою.

Застосування

Згідно з інструкцією.

Деталі товару

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Доданий до порівняння