Реагент aнти-D купити у інтернет-магазині АЛВІМЕДИКА Украина

Реагент aнти-D

Диагностический моноклональный реагент анти-D для определения группы крови  человекав по системе Rhesus.

Опис

Інструкція  з медичного застосування

Діагностичний моноклональний реагент aнти-D

 для визначення груп крові людини за системою Rhesus

 

Основні властивості

Реагент для визначення групи крові людини за системою Rhesus містить моноклональні анти-D-антитіла    IgM проти антигену Dеритроцитів людини. 

 

Склад

Анти-D - людський моноклональний IgM

 

Форма випуску

Діагностичний моноклональний реагент у рідкому вигляді.

 

Призначення

Моноклональний реагент анти-D IgM призначений для встановлення резус-належності шляхом визначення D антигену еритроцитів людини за допомогою прямої реакції аглютинації та її модифікації.

Призначено для діагностики in vitro.

При застосуванні діагностичного моноклонального реагенту анти-D для визначення групи крові людини за системою Rhesus слід керуватися даною Інструкцією, а також "Інструкцією з визначення груп крові за системами АВ0, резус та імунних антитіл ", затвердженої наказом  МОЗ України № 164  від 05.07.1999 р.

 

Необхідні застереження та умови проведення досліджень

Вихідний матеріал, з якого були отримані усі клітинні лінії, був тестований та дав негативну реакцію на НІV, HbsAg  та HCV.

Робота із зразками крові, що досліджуються діагностичним моноклональним реагентом, потребує дотримання  заходів безпеки, які передбачені для роботи з необстеженою кров?ю.

Визначення групи крові за системою Rhesus за допомогою реагенту анти-D IgM проводиться у нативній, або стабілізованій з використанням консервантів (глюгіцир, цитроглюкофосфат, гепарин та ін.) капілярній або венозній крові. 3 -5% завис еритроцитів для дослідження готують в 0,9% розчині NaCl.

Визначення групи крові проводиться у приміщенні з достатнім освітленням за температури 18 - 25?С.

Моноклональні реагенти не слід зберігати відкритими, бо при висиханні їх активність знижується.

Не слід користуватися моноклональними реагентами, якщо вони мають нерозчинний осад або помутніння.

Для кожного реагенту використовують окрему промарковану піпетку.

Матеріали та обладнання, які використовуються при визначенні груп крові (планшети, пластинки, палички та ін.), після роботи слід ретельно мити та висушувати.

 

Спосіб застосування

Визначення антигену D системи Rhesus проводять загальноприйнятимиметодами виявлення антигенів еритроцитів і можуть використовуватись будь-які модифікації реакції прямої аглютинації:  в пробірках, на площині, в мікроплатах.

 

Тест в пробірках

Одну краплю 3-5% завису еритроцитів змішують з 2 краплями моноклонального реагенту анти-D IgM. Пробірку струшують до повного перемішування реагентів, після чого центрифугують при 1000 обертів на хвилину протягом 60 секунд. Допускається попередня (перед центрифугуванням) інкубація при кімнатній температурі або за температури 37?Cпротягом 30 хвилин. Обережно струшують осад в пробірці. У разі негативного результату осад еритроцитів легко розбивається, створюючи гомогенну непрозору суспензію.

Якщо результат позитивний, осад не розбивається, залишаючись у вигляді одного або декількох великих аглютинатів на тлі прозорої рідини.

 

Тест на площині

На  пластинку з поверхнею, яка змочується, наносять 2 краплі  реагенту анти-D IgM. Поруч наносять краплю  крові, що досліджується, змішують скляною паличкою з реагентом та спостерігають за реакцією при слабкому похитуванні пластинки. Результати реакції підлягають обліку через 5 хвилин, тому що з еритроцитами, які несуть слабкий D-антиген,  реакція відбувається повільніше.

 

Тест в мікроплаті

У лунку круглодонної мікроплати вносять 1 краплю  реагенту анти-D IgM та 1 краплю  3-5% завису еритроцитів, що досліджуються, ретельно перемішують.

Центрифугують при швидкості 1000 обертів за хвилину на протязі 60 секунд, або інкубують 30 хвилин за температури 20 - 27?С.

Перед врахуванням результату злегка струшують мікроплату. Якщо результат негативний, осад розбивається у вигляді рівномірного забарвлення рідини. У разі позитивного результату осад залишається у вигляді великих аглютинатів.

Врахування результатів необхідно проводити у прохідному світлі з дзеркалом або з використанням спеціального обладнання, наприклад, апарату автоматичного обліку мікроплат.

 

Контроль специфічності реакції аглютинації

Для контролю специфічності реакції аглютинації (незалежно від методики дослідження) до кожної серії еритроцитів, що досліджуються, необхідно включати стандартні D-позитивні та D-негативні еритроцити. При визначенні D-антигену бажано також включати зразки зі слабко вираженим D-антигеном.

У випадку негативної реакції з реагентом анти-DIgMеритроцитів донора слід перевірити зразок у реакції з використанням анти-D  реагентів, що містять IgGантитіла.

 

 

Методи дезинфекції

По завершенню роботи відходи, що виникають при проведенні дослідження, та відпрацьований посуд  підлягають дезинфекції.

Для проведення дезинфекції додати до відходів препарат Гіпохлоріт кальцію (сухий порошок, марки НГК, ГКТ), або інші хлорвміщуючі реагенти, які дозволені МОЗ України для застосування вмедичній практиці в  співвідношенні згідно інструкції по застосуванню. Витримати в щільно закритому посуді протягом 60 хв. По завершенню експозиції тверді відходи знешкодити. Рідкі відходи  видалити в каналізацію, змивши великою кількістю води. Посуд, в якому проводилась дезинфекція, ретельно вимити мильно-содовим розчином, сполоснути великою кількістю води, висушити.Посуд для знезараження відходів має бути промаркованим і використовуватися лише для цілей дезинфекції. Лабораторний посуд після знезараження підлягає стерилізації в сухожаровій шафі в режимі 100°С протягом 60 хв. (Наказ МОЗ України №120 від 25.05.2000 р. “Порядок профілактики перинатальної трансмісії ВІЛ та попередження розповсюдження ВІЛ в акушерських стаціонарах”).

 

Умови зберігання та транспортування

В сухому захищеному від світла місці за температури 2 - 8°С. Допускається зберігання за  температури до

22°С не більш ніж 10 діб. Після розкриття флакон зберігати за температури 2 - 8°С не більше 30 діб.

Термін придатності - 2 роки.

Пакування

Моноклональні реагенти розлиті по 5 та 10 мл у скляні флакони, закриті гумовими пробками та завальцьовані алюмінієвими ковпачками; по 5 та 10 мл у флакони з поліпропілену, закриті кришками або кришками з крапельницями.

Флакони з реагентами разом з інструкцією з застосування вкладають в коробку з картону.

 

Сертифікат ISO 8O018 ISO/IEC17021 згідно з ДСТУ ISO 13485:2005(ISO 13485:2003, IDT) виробництво та реалізація виробів медичних для invitroдіагностики

ТУ У 24.4-36816271-001:2010, Сертифікат Державної реєстрації № 9912/2010 від 09.12.2011р.

Деталі товару

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Доданий до порівняння