мікробак форте купити у інтернет-магазині АЛВІМЕДИКА Украина

Мікробак форте 5л

цена по запросу

Засіб на основі амінів для дезінфекції та очищення поверхонь і виробів медичного призначення, що має сильну очисну дію навіть за високого білкового навантаженні

Bисновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України № 603-123-20-5/2710 від 12.02.2019 р

Опис

Bластивості

широкий спектр мікробіологічної дії;

забезпечує добре очищення і надійну дезінфекцію проти гепатиту B, С, BІЛ, норовірусів та ін.;

добре переноситься всіма матеріалами завдяки спеціальним захисним присадкам;

не викликає алергічних реакцій;

мало піниться;

має натуральний запах.

Мікробіологічна активність

Засіб бактерицидний (включно з MRSA/EHEC), фунгіцидний, туберкулоцидний, вируліцидний (включно з вірусами гепатитів B, С, BІЛ, рота-, папова-, вакцинія-, адено-, норовірусами).

Сфери застосування

Поточна й завершальна дезінфекція в осередках інфекцій. Профілактична дезінфекція в закладах охорони здоров'я, зокрема в наближених до пацієнтів зонах (наприклад, операційних, перев'язувальних, станціях недоношених дітей, блоках діалізу, відділеннях інтенсивної терапії).

Іншими сферами застосування є виробництва продуктів харчування та інші, де для дезінфекції використовують засоби, що не містять альдегідів.

Склад

У 100 г засобу містяться: бензалконійхлорид – 18,6–21,2 г; додецилбіспропілентриамін – 4,5–5,5 г; гліцерин; поверхово-активні речовини;  інгібітори корозії; регулятори піноутворення; ароматизатор; вода.

Сумісність з матеріалами

Нержавіюча сталь, латунь, алюміній, мідь, поліетилен, полівінілхлорид, поліпропілен, скло, порцеляна, гума, органічне скло та ін.

Фасування

Пластикові каністри по 5 л.

Деталі товару

Доданий до порівняння