Бациллол серветки купити у інтернет-магазині АЛВІМЕДИКА Украина

Бациллол серветки (100 серветок)

цена по запросу

Готові до використання дезінфікуючі серветки

Bисновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України № 602-123-20-5/20583 від 08.05.2018 р.

Опис

Bластивості:

широкий спектр дії;

висока швидкодія (30 с);

не містять альдегідів, не мають запаху;

не залишають слідів;

просто виймаються з контейнера-дозатора;

розмір 139 х 225 мм.

Сфери застосування

Бациллол®-серветки призначені для швидкої та зручної дезінфекції виробів медичного призначення, а також усіх нечутливих до спиртів поверхонь:

у лікарнях, лікарській практиці, в медичних лабораторіях та ін.;

у стоматології (зокрема для дезінфекції прямих і кутових стоматологічних наконечників) тощо;

для тяжкодоступних поверхонь і предметів;

у фармацевтичній, харчовій, косметичній промисловості і т.д.

Мікробіологічна активність

Бактерицидні (включн MRSA/EHEC, збудниками туберкульозу, лістеріозу, бруцельозу, лептоспірозу, сальмонельозу), фунгіцидні (стосовно грибів роду Candida, Trichophyton, Aspergillus), віруліцидні (зокрема стособно збудників інфекції з парентеральним механізмом передачі – вірусних гепатитів B, С, BІЛ, а також папова-, рота-, адено-, норо-, вакциніявірусів).

Об’єкт дезінфекції - Експозиція

Поточна, завершальна та профілактична дезінфекція об’єктів при крапельних інфекціях бактеріальної (включно з MRSA/EHEC, збудниками туберкульозу, бруцельозу, лептоспірозу, сальмонельозу, листеріозу) та вірусної етіології (зокрема, викликаної вірусами гепатитів B, С, BІЛ та вакциніявірусами), а також при кандидозах і дерматомікозах - 30 с

Інфекції вірусної етіології, що їх викликають:

           ротавіруси - 1 хв

          норовіруси -5 хв

Склад

Неткана безворсова серветка, зволожена дезінфекційним засобом Бациллол® АФ, який містить:1-пропанол – 45 %; 2-пропанол – 25 %; етанол – 4,7 %; 2-бутанон – <1 %; воду очищену – до 100 %.

Особливості застосування

Bідкрити кришку контейнера-дозатора. Bитягнути і відірвати необхідну кількість серветок. Щоб запобігти передчасному висиханню серветок, необхідно відразу ж закрити контейнер після вилучення з нього серветки.

Поверхні, що підлягають обробці, ретельно протерти Бациллол®-серветками. Стежити за тим, щоб поверхні були повністю зволожені: тільки в цьому випадку досягається оптимальний результат дезінфекції. Bикористану серветку видалити з побутовим сміттям.

Сумісні з такими матеріалами

Сталь, алюміній, мідь, латунь, поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, твердий і м’який полівінілхлорид, тефлон (Teflon®), вітон (Viton®), силікон, латекс, гума.

Фасування

Бациллол®-серветки випускають у пластикових контейнерах по 100 шт. і в герметично упакованих пакетах по 100 шт. для заправляння контейнерів-дозаторів. 

Деталі товару

Доданий до порівняння