Каталог ТОВ НВП «Філісіт-Діагностика»

Медичне обладнання від ТОВ НВП «Філісіт-Діагностика». В наявності і під замовлення. Доставка. Консультації на вибір. Доставка в будь-яке місто України. Консультації по телефону ☎ +380 57 758 15 52 Детальніше

Виробник всього спектра наборів для клінічної діагностики та мікробіологічних досліджень.

За сімнадцять років існування фірма «Філісіт-Діагностика» перетворилася на найбільшого в Україні виробника всього спектру наборів для клінічної діагностики.

У грудні 2006 року фірма переїхала в нове, реконструйоване спеціально для даного виробництва будівлю, оснащене сучасним обладнанням.

А все почалося з бажання групи ентузіастів-однодумців підняти на світовий рівень вітчизняні набори реактивів для біохімічних досліджень. І ось 16 квітня 1997 року бажання оформилося в фірму з багатообіцяючою назвою «Філісіт-Діагностика» (одне зі значень слова felicity (англ.) - щасливе вміння). Незважаючи на численні труднощі етапу становлення, фірма не тільки вибилася в перші ряди в своїй області, а й стала свого роду еталоном. Пішовши шляхом надання в кожному наборі всіх, необхідних для роботи реактивів, в більшості випадків готових безпосередньо для проведення аналізів. Це дозволило безпосереднім споживачам підвищити ефективність своєї роботи, скоротити ймовірність помилок і скоротити трудовитрати на проведення біохімічних досліджень. При розробці наборів фірма дорівнювала на новітні досягнення зарубіжних виробників аналогічної продукції, але за українськими цінами. Взяти хоча б розроблений у нас набір «Глюкоза-Ф» за фотометричним визначенням глюкози в біологічних рідинах (ферментативно). Споживачі високо оцінили зусилля по його створенню. Про що говорить рівень його продажів. А набори по визначенню неорганічного фосфору, заліза і кальцію придатні не тільки для роботи в клінічній біохімії, а й здатні визначити дані компоненти практично в будь-якому водному розчині, володіючи при цьому високу селективність і чутливістю і можуть бути використані не тільки в біохімії, а й в інших галузях промисловості, зокрема харчової. Багато набори адаптовані для напівавтоматичних і автоматичних аналізаторів відкритого типу.

Випущений набір для визначення гемоглобіну сучасним, високоточним, безпечним, на відміну від ціанідний, геміхромним методом ( "Гемоглобін ГХ").

З новинок: набір контрольних розчинів білків і глюкози сечі (набір "Філісіт-КГБС"), готові до роботи розчини розчинів білка (набір "Калібратори білка") і набір реактивів для фарбування за Грамом.

Для показу широти охоплення наведемо перелік і призначення випускаються фірмою наборів.

Згорнути

Доданий до порівняння