Аніозим ДД1 UA 5л

Аніозим ДД1 UA 5л

4 805 грн

Засіб для дезінфекції та передстерилізаційної очистки виробів медичного призначення.

Опис

Опис

Унікальний трьохензімний засіб, що не має аналогів, для дезінфекції, передстерилізаційного очищення (в т.ч. суміщених в одному процесі), дезінфекції високого рівня та холодної стерилізації виробів медичного призначення, в т.ч. інструментів, гнучких і жорстких ендоскопів. Швидкодія, висока мікробіологічна активність, захист від корозії, відмінна очищаюча здатність, сумісність з матеріалами, гіпоалергенність.

Руйнує біоплівки.

Придатний для використання в УЗ ваннах. Можливість багаторазового використання робочих розчинів (7 діб).

Склад дезинфікуючого засобу "Аніозім ДД 1":

містить в своєму складі в якості діючих речовин (ДВ): N, N-дідеціл-N-метил-поли (оксіетил) амоній пропіонат / ЧАС / - 6,3%, полігексаметіленбігуанід гідрохлорид / ПГМГ / - 0,96%, а також функціональні компоненти - ферментний комплекс (ліпаза, альфа-амілаза, протеаза), ПАР, інгібітор корозії, барвник, ароматизатор, вода; рН засобу - 6,0.

Призначення дезінфікуючого засобу "Аніозім ДД 1":

засіб призначений для застосування в лікувально-профілактичних установах будь-якого профілю, в тому числі - в дитячих відділеннях та відділеннях неонатології для:

дезінфекції та передстерилізаційного очищення (в тому числі - суміщених в одному процесі) виробів медичного призначення (включаючи хірургічні і стоматологічні інструменти, в тому числі обертові, стоматологічні матеріали: стоматологічні відтиски з альгінату, силікону, поліефірної смоли, зубопротезні заготовки з металів, кераміки, пластмас та інших матеріалів, артікуллятори з стійких до корозії матеріалів, відбиткові ложки і ін.) ручним способом;

дезінфекції та передстерилізаційного очищення (в тому числі - суміщених в одному процесі) гнучких і жорстких ендоскопів, інструментів до них;

передстерилізаційного очищення, в тому числі - суміщеного з дезінфекцією, медичних інструментів (включаючи стоматологічні інструменти, в тому числі обертові, матеріали) механізованим способом з використанням ультразвуку в установках типу "УЗО" ( "МедЕліт", "Ультраест", "Кристал-5" , "Серьга" та ін.).

Консистенція, властивості: є концентратом у вигляді прозорої рідини синього кольору із запахом віддушки.

Фасовка: пластикова каністра 5 л.

Мікробіологія дезінфікуючого засобу "Аніозім ДД 1":

засіб має антимікробну активність відносно грамнегативних і грампозитивних бактерій (включаючи збудників туберкульозу), вірусів (включаючи віруси гепатитів, ВІЛ, поліомієліту), грибів роду Кандида і Дерматофітон. Засіб має хороші миючі властивості, не псує оброблювані об'єкти, не фіксує органічні забруднення, не викликає корозі

Токсичність:

за параметрами гострої токсичності DL50 при введенні в шлунок відноситься до 4 класу малонебезпечних речовин (ГОСТ 12.1.007-76), до 5 класу практично безпечних речовин при введенні в очеревину, до 4 класу малонебезпечних речовин при нанесенні на шкіру. При одноразовому впливі засіб має слабку місцево-подразнюючу дію на шкіру і помірне подразнюючу дію на слизові оболонки очей. При інгаляційному впливі у вигляді пари за ступенем летючості (С20) засіб малотоксичних, не володіє шкірно-резорбтивної та сенсибілізуючої ефектом.

Термін зберігання: 3 роки, робочих розчинів - 3 доби за умови їх зберігання в закритих ємностях.

Деталі товару

Доданий до порівняння